iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۱:۵۲:۵۷
پربیننده ها
کد خبر: 605
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران خبر داد؛
به منظور حفظ منظر و رفع نواقص سیمای شهری، طرح ساماندهی دستفروشان در چناران به مرحله اجرا در آمد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱:۳۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس مجید مظفری از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان شاغل در معابر شهری خبر داد.

وی با اشاره به تدوین و جمع بندی این طرح در جلسات مختلف کارگروه خدمات شهری، افزود؛ طرح مزبور که ماحصل چندین ماه کار علمی و برداشت اطلاعات میدانی بود، پس از جمع بندی نهایی با مصوبه شورای شهر جهت اجرا و تحت نظارت مستقیم اداره خدمات شهری به شهرداری ابلاغ گردید.

رئیس اداره خدمات شهری شهرداری، بیان داشت: در فاز اول، کلیه سبزی فروشانی که بصورت دستفروش به این کار اشتغال دارند در اولویت کار اداره خدمات شهری قرار گرفت و بعد از فراخوان و جلسات مختلف توجیهی با ثبت نامی که شد، استقبال چشمگیر این عزیزان را شاهد بودیم.

مهندس مظفری تصریح کرد: با توجه به شکایات و گلایه های متعدد کسبه و شهروندان معزز مبنی بر ایجاد سد معبر توسط متصدیان این مشاغل و همچنین با هدف ارتقا حفظ نظم و رفع نواقص سیمای شهری در معابر عمومی اجرای این طرح در دستور کار شهرداری چناران قرار گرفته است.

این مقام مسئول در شهرداری چناران تصریح کرد: با استقبال و مشارکت خوبی که توسط این افراد صورت گرفته است به ازای دریافت وجه، یک دست لباس با کد مشخص، یک عدد سطل زباله و یک میز در غالب ایستگاه فروش در مکانهای مشخص به ایشان واگذار میشود تا علاوه بر رعایت مسائل بهداشتی توسط خود این افراد، کمک بیشتری نیز به سیما و منظر شهری گردد.


وی همچنبن افزود: اجرای این طرح بدین شکل برای اولین بار در سطح شهرداری‌های سراسر کشور توسط شهرداری چناران اجرا میگردد و انشالله در مراحل بعدی سایر دستفروشان نیز به همین ترتیب پوشش داده میشوند. علاوه بر اینکه در ادامه طرح مزبور کلیه ایستگاه های اختصاصی نورپردازی هم خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار